DVD Power jóga

Tejpy známé hlavně jako temtex tape jsou absolutní jedničkou na současném trhu a to hlavně pro svoji úžasnou přilnavost a vynikající elasticitu, která dosahuje pružnosti 150 – 160 %. Tyto tejpy jsou využívány hlavně pro potřebu vrcholových sportovců a olympioniků a to pro jejich vynikající vlastnosti. Kromě sportovní oblasti se používají také jako terapeutické pomůcky. Stabilizují se s nimi veškeré pochroumané klouby, svaly a další. Navíc se používají jako vynikající prevence.

A tak jako se používají na různé poranění již zmiňované tejpy, tak se potom pro  rozcvičování používá spousta doplňků, dopomáhajících k lepší rehabilitaci. Mezi ně se řadí i cvičební podložky. Tyto má ve své perfektní nabídce i společnost Rehasport, která se zabývá právě tímto artiklem. Cvičební podložky se také používají při cvičení jógy. Podívejte se například na DVD, kde najdete spoustu cviků.

Proto se podívejte na velmi přehledné webové stránky společnosti http://rehasport.cz a vyberte si přesně to, co potřebujete. Na těchto stránkách najdete opravdu vše, co má něco společného s cvičením a následnou rehabilitací. Vyberte si z ohromného množství tejpů nebo jiných zdravotních pomůcek.