Bolí vás svaly či klouby?

Nemusíte být vrcholový sportovec a i přesto vás může trápit bolest kloubů anebo svalů, která neustává. Pokud už jste zkoušeli mnoho metod, jak se bolestí zbavit a žádná nepřinesla vytoužený výsledek, čtěte dále. Máme pro vás novinku, která vás nadchne a konečně vám pomůže zbavit se problémů. Pro vás může být pojem kineziologický tejp zcela novým termínem, avšak ve světě sportu je tato metoda velice využívána a někdy patří i mezi poslední záchranu.

Takzvané kinezio tejpování slouží k léčbě akutních, ale i dlouhodobých onemocnění pohybového aparátu a svaloviny. Účinnost a oblíbenost této metody spočívá v pásce, která je vyrobena z vysoce kvalitního elastického materiálu, který je obalen vzdušnou bavlnou. Elasticita tohoto materiálu je tak téměř shodná s elasticitou pokožky, to zajišťuje maximální účinnost a podporu. Zjednodušeně lze říci, že tejp lépe rozloží zátěž do svaloviny či do kloubů, tím tak sníží zátěž. Za několik dní se budete cítit lépe a bolest, která vás sužovala, může odeznít. Budete-li se chtít naučit, jak správně používat tejpy, navštivte užitečné kurzy tejpování, kde se také dozvíte spoustu zajímavostí o vašem těle.
Kurzy, které jsou vhodné zejména pro terapeuty, si můžete zamluvit na netu zde si také můžete zakoupit a vyzkoušet tejpovací pásky. Po absolvování kurzu budete schopni aplikovat kinezio tape tak, že plně odlehčíte celému pohybovému aparátu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.