K čemu slouží kinesio tape

Tejpování neboli kinesio taping se stal neodmyslitelnou součástí péče o tělo mnoha sportovců. Pomáhá jím při fyzických problémech se svaly. Tejpování vychází z myšlenky, že k udržení zdraví a jeho znovunastolení je důležitý pohyb a svalová aktivita. Svaly ovlivňují jak pro pohyb těla, tak i pro krevní a lymfatický oběh. Pomocí kinesio tapingu jsou podporovány sval v jejich činnosti bez omezení pohyblivosti. Při použití této techniky se v postižených tkáních rychle aktivují ozdravné procesy.
Aby tejpování bylo účinné, musíte jej provádět s kvalitním kinesio tape Temtex. Temtex tape je vyroben ze stoprocentní bavlny, která obsahuje elastický polymer zaručující smrštění tejpu na původní délku po uvolnění tahu. Kinesio tape Temtex je také hypoalergenní a jeho tloušťka a hmotnost je podobná lidské pokožce. Používá se při podpoře svalů, redukci únavy přetížených svalů, obnovení toku lymfy a krve, atd.
Ty nejkvalitnější temtex tapy můžete objednat na internetu Jestliže chcete mít jistotu, že tejpování provádíte správně, přihlaste se na kurz tejpování, kde vás naučí vše potřebné. Temtex kinesiology tape Tourmaline obsahuje jemně rozemletý turmalínový polodrahokam, který čistí krev, uklidňuje nervy a redukuje bolest svalů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.